Isle of Man TT. Данлоп здобув 28-му перемогу в кар’єрі

Північноірландець виграв другу гонку у класі Supersport

50
0
Twitter (Isle of Man TT Races). Майкл Данлоп

Топ-10: Данлоп, Харрісон, Тодд, Ковард, Хікмен, Хіллієр, Браун, Джордан, Еванс, Брукс.

Майкл Данлоп виграв другу гонку в класі Supersport на Isle of Man TT 2024 дорогами британського Острова Мен. Північноірландець знову лідирував протягом усієї гонки, але цього разу йому не вдавалося відірватися від переслідувачів. Однак, на другому колі він став єдиним, хто показав середню швидкість вище 129 миль на годину.

Після першого кола Дейві Тодд відставав від Данлопа менш ніж на секунду, але самого Тодда переслідував Дін Харрісон, який на другому колі зміг вийти на друге місце і фінішував з відставанням від переможця майже у чотири секунди. Тодд завершив гонку з третім результатом.

Для Майкла Данлопа ця перемога стала 28-ю у кар'єрі на Isle of Man TT. Також північноірландець продовжив переможну серію у класі Supersport до шести перемог поспіль.

(2)

ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини
Олімпійські ігри | 30 липня 2024, 21:45 0

Клаудіо Ечеверрі зіграв на добиванні та встановив підсумковий рахунок у матчі з Україною – 2:0

Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф
Олімпійські ігри | 30 липня 2024, 10:19 0