Голкіпер-ветеран провів далеко не зразковий поєдинок

2099
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Мануель Ноєр

У п'ятницю, 7 червня, відбувся товариський матч між збірними Німеччини та Греції.

Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь Бундестім, у лавах якої авторами голів стали Кай Гаверц і Паскаль Грос.

Німцям по ходу зустрічі довелося відіграватися – на 33-й хвилині греків уперед вивів Йоргас Масурас. Забити йому вдалося після того, як голкіпер Німеччини Мануель Ноєр не зафіксував м'яч, зреагувавши на дальній удар. Масурас на добиванні не розгубився.

📺 Відео моменту у Telegram

Варто згадати, що 3 червня збірна Німеччини провела спаринг із командою України, який приніс нічию 0:0. На 86-й хвилині зустрічі Ноєр також припустився помилки, але українці через офсайд ляпом голкіпера-ветерана не скористалися.

Раніше повідомлялося, що Мануель Ноєр виступив із заявою за підсумками матчу зі збірною України.

Відеоогляд матчу Німеччина – Греція

(10)

Ляп воротаря. Боруссія Д відігралася з 0:2 проти аутсайдера, забивши 4 голи
Футбол | 27 вересня 2024, 23:25 3

Серу Гірассі оформив дубль, а матч завершився з рахунком 4:2 на користь дортмундського клубу

Криза у Шахтарі: Матвієнко на колінах, Пушич читає мантри про якість гри
Футбол | 27 вересня 2024, 22:45 23

Олексій Сливченко наполягає, що з таким підходом до справи шансів на чемпіонство «гірники» не мають