Тренер Польщі поділився висновками з матчу проти України

Міхал Пробеж – про товариський поєдинок команд

1812
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Міхал Пробеж

Головний тренер збірної Польщі Міхал Пробеж дав оцінку подіям переможного для його команди товариського поєдинку проти збірної України (3:1).

«Сам матч розпочався для нас непогано, якщо не брати до уваги травму Міліка, через яку він, на жаль, пропустить Євро-2024.

Ми забили три м’ячі, але потім втратили контроль. Українська команда нас трохи поламала, але ми добре відповіли. По перерві в нас знову були можливості забити, але нам це не вдалося. Утім, ми добре реагували на випади суперника й бачили, що потрібно покращити», – заявив Пробеж.

Нагадаємо, раніше автор голу у ворота України оцінив перемогу Польщі у спарингу.