Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Легка атлетика
| Оновлено 08 червня 2024, 04:49
1944
0

Ярослава МАГУЧІХ: «Тейп на нозі – це більше підстрахуватися»

Українська спортсменка пройшла кваліфікацію на чемпіонаті Європи 2024

| Оновлено 08 червня 2024, 04:49
1944
0
Ярослава МАГУЧІХ: «Тейп на нозі – це більше підстрахуватися»
Getty Images/Global Images Ukraine. Ярослава Магучіх

Українська спортсменка Ярослава Магучіх подолала кваліфікацію на чемпіонаті Європи 2024 з легкої атлетики у Римі.

Магучіх на шляху до фіналу виконала дві успішних спроби (1.89 м й 1.92 м), але на нозі в української стрибунки був помітний тейп.

Як пояснила українська стрибунка, тейп на нозі пов'язаний з ушкодженням сухожилля. Проблему Магучіх мала ще на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі, коли після другої спроби на висоті 2.03 м відчула біль.

Ярослава Магучіх: «Приїхали сюди, і насправді це були чотири важкі дні для мене та команди. Перед тим, як вийти у сектор, взагалі не знала, чи буду стрибати. Але я вдячна своїй команді та тренерам за підтримку, своїм близьким. Вони підтримували мене і говорили, що все залежатиме від моїх відчуттів. Приїхали до Рима, чотири дні, туди-сюди в лікарні. Але зараз все добре, тобто тейп на нозі – це більше підстрахуватися.

Чи думала про пропуск Євро, враховуючи Олімпіаду? Насправді, так було б, лише якби мені було боляче стрибати в секторі. Вирішили, що зробимо пробну спробу в розминці. Зробила спробу під час розминки, нічого не відчула, все було добре. Тому готуємося до фіналу.

У фізіотерапевта була достатньо важка робота, дійсно. Але, справді, було важливо налаштовуватися на позитив. Всі ці чотири дні налаштовувала себе позитивно, що я можу стрибати, і все буде добре. Приходила на розминку вранці, на цей стадіон, пробувала бігати, робити вправи й зрозуміла, що я можу і все буде добре.

Чи було бажання розпочати з 1.82–1.85 м? Ні, звичайно не було. Насправді було бажання розпочати з 1.92 м одразу, але потім подумала, що треба трішки нижче, 1.89 м. А то, якщо не візьму – доведеться одній стрибати».

Фінал ЧЄ-2024 у жінок у стрибках у висоту відбудеться у неділю, 9 червня.

Оцініть матеріал
(14)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.