Українські рапіристки стали віце-чемпіонками Європи U-23 з фехтування

На шляху до нагород українки обіграли Польщу й Угорщину, але поступилися Італії

235
0
НОК

Українські рапіристки стали віце-чемпіонками Європи з фехтування U-23. Змагання тривають у турецькій Анталії.

На шляху до нагород українські спортсменки в 1/4 фіналу переконливо перемогли однолітків з Польщі (45:30), а в 1/2 фіналу не залишили жодних шансів команді Угорщини – 45:19 на користь синьо-жовтих.

У фіналі українки схрестили зброю з командою Італії. У напруженій боротьбі українські рапіристки поступилися суперницям із рахунком 37:45 та отримали срібні нагороди.

У складі українського квартету виступали: Дарія Миронюк, Ольга Сопіт, Аліна Полозюк та Катерина Буденко.

У травні 2024 року цей квартет вперше в історії української жіночої рапіри піднявся на п'єдестал пошани командних змагань етапу Кубка світу в Гонконгу.