252
0
Twitter (Isle of Man TT Races). Майкл Данлоп

Топ-10: Данлоп, Тодд, Харрісон, Хіллієр, Хайнд, Брукс, Джордан, Браун, Еванс, Хербертсон.

Майкл Данлоп здобув свою 26-ту перемогу в гонці Isle of Man TT дорогами британського Острова Мен. Зірковий північноірландець виграв першу гонку у класі Supersport TT і повторив рекорд свого дядька Джо Данлопа за загальним числом перемог у всіх класах, який тримався з 2000 року.

Перше коло Данлоп закінчив третім після Діна Харрісона та Дейві Тодда, але вже за підсумками другого кола став лідером і довів гонку до своєї перемоги з особистими рекордами середньої швидкості кола 129.214 миль на годину та час кола 17:31.185. Друге місце посів Тодд із відставанням у 8.5 секунд. Харрісон замкнув першу трійку і програв Данлопу понад 22 секунди.

Головний конкурент Майкла Данлопа Пітер Хікмен зійшов на третьому колі. Також не фінішував Джеймі Ковард, який після другого кола був четвертим та міг боротися за подіум.