Юрій ВІРТ: «Ледь не створили собі проблеми з Хустом»
Головний тренер «Звягеля» розповів про гру плей-оф Першої ліги
![Юрій ВІРТ: «Ледь не створили собі проблеми з Хустом»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/33/orig_686764.jpg)
Сьогодні відбувся перший перехідний матч за право наступного сезону грати в Першій лізі між «Хустом» і «Звягелем», який завершився внічию – 1:1.
Головний тренер «Звягеля» Юрій Вірт ексклюзивно для Sport.ua поділився своїми враженнями про поєдинок на Закарпатті:
– Ми ледь не створили собі проблеми. Господарі взяли на озброєння гру від оборони, до перерви гості створили 4-5 гольових моментів, але не реалізували їх. А закарпатці терпіли й вірили, що хоча б одну загрозу біля наших воріт створять. І таки дочекалися. На початку другого тайму господарі скористалися грубою помилкою «Звягеля» й вийшли вперед. На щастя, ця невдача не вибила нас з колії й невдовзі вдалося вирівняти становище. Бо програти за такого перебігу подій було б несправедливо. Тепер головне, як слід відновитися й 8 червня в повторному матчі продемонструвати все, що вміємо. «Звягель» пише історію. На кону – путівка до Першої ліги.
Раніше ми повідомляли, що відбулися перші перехідні матчі за участю команд Першої та Другої ліг. «Хуст», який закінчив сезон Першої ліги у зоні перехідних матчів, завершив перший поєдинок зі «Звягелем», який посів у другій Лізі третє місце, внічию 1:1.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик розповів, чому не добив Ф'юрі у дев'ятому раунді мегафайту за абсолют](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695714.jpg)
![Усик розповів, чому не добив Ф'юрі у дев'ятому раунді мегафайту за абсолют](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695714.jpg)
Українцю завадив рефері
![Довбик відмовився розмовляти з топовим тренером гранду Ла Ліги](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695824.jpg)
![Довбик відмовився розмовляти з топовим тренером гранду Ла Ліги](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695824.jpg)
Дієго Сімеоне хотів спробувати переконати українця перейти в «Атлетіко»
![Чи підуть на поступки? УЄФА розглядає прохання УАФ щодо Дніпра-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695748.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![Кіріл ФЕСЮН: «Пенальті для Іраку? Якийсь дитячий садок у виконанні арбітра»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695810.jpg)
![Кіріл ФЕСЮН: «Пенальті для Іраку? Якийсь дитячий садок у виконанні арбітра»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695810.jpg)