Аль-Наср з Роналду у шаленому фіналі віддав Кубок Аль-Хілялю по пенальті

Кріштіану міг виграти перший трофей у Саудівській Аравії – Кубок Короля

7931
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

31 травня відбувся фінальний матч Кубка Саудівської Аравії 2023/24.

У поєдинку за титул зійшлися «Аль-Хіляль» та «Аль-Наср». Команди розіграли трофей на стадіоні «Кінг Абдулла Спортс Сіті» у Джідді. Все вирішилося у серії післяматчевих пенальті, яку виграли «боси».

Рахунок на 7-й хвилині зустрічі відкрив Александар Митрович. Номінальні гості зуміли перевести гру в екстратайми завдяки голу Аймана Ях'ї на 88-й.

Цікаво, що на 56-й хвилині арбітр вилучив голкіпера «Аль-Насра» Давіда Оспіну за фол поза штрафним майданчиком, а на 87-й та 90-й показав червоні картки двом гравцям «Аль-Хіляля»: Алі аль-Болеахі та Каліду Кулібалі відповідно.

За 30 хвилин компенсованого часу команди не зуміли відзначитись. Серію пенальті «Аль-Хіляль» виграв з рахунком 5:4. «Всесвітній клуб» міг закрити фінал за собою, якби після промаху Сауда Абдул-Хаїда з 6-го удару Алі Аль-Хассан реалізував би свій удар з позначки. Але в результаті гравець «Аль-Насра» не забив, у «босів» відзначився Насер Аль-Даусарі, а у підопічних Луїша Каштру схибив Мешарі Аль-Немер.

Кріштіану Роналду в 39 років відіграв усі 120 хвилин, а також реалізував 11-метровий. Голами в основний час та в овертаймі не відзначився. Для Кріштіану Кубок Короля міг стати першим трофеєм у Саудівській Аравії.

«Аль-Хіляль» оформив Золотий дубль. 11 травня Мітрович та компанія достроково виграли чемпіонат країни.