«Ми граємо на полі, а не тренер». Гравці Металіста 1925 – про виліт з УПЛ
Артем Габелок і Дмитро Капінус прокоментували останній матч своєї команди в Прем'єр-лізі
![«Ми граємо на полі, а не тренер». Гравці Металіста 1925 – про виліт з УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/31/orig_686366.jpg)
Після програного матчу 30 туру проти рівненського «Вереса» за право залишитися в УПЛ (1:2) гравці «Металіста 1925» звинувачували в своїх проблемах себе.
Артем Габелок: «Важко усвідомлювати, що ми вилетіли. Однак те, як ми грали – ми заслуговували вильоту. Була вирішальна гра. Вважаю, що нині ми на тому місці, на якому мали би бути. Треба робити висновки».
Дмитро Капінус: «Чесно, не знаю, чому ми вилетіли. Були зміни, прийшов кваліфікований тренер, гравці підсилили. Однак чомусь не йшло в нас. Уся справа в гравцях. Ми граємо на полі, а не тренер».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик розповів, чому не добив Ф'юрі у дев'ятому раунді мегафайту за абсолют](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695714.jpg)
![Усик розповів, чому не добив Ф'юрі у дев'ятому раунді мегафайту за абсолют](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695714.jpg)
Українцю завадив рефері
![ФОТО. Шевченко відвідав відкриття Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695764.jpg)
![ФОТО. Шевченко відвідав відкриття Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695764.jpg)
26 липня у Парижі відбувається церемонія відкриття Олімпіади
![Дві стійки, але не більше. Шахтар у спарингу програв чемпіону Хорватії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695761.jpg)
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695616.jpg)
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695627.jpg)