Віталій ПЕРВАК: «Трагедії з поразки Оболоні не робимо»

Головний тренер команди з Київщини з оптимізмом дивиться на матч-відповідь

1116
0
ФК Лівий берег. Віталій Первак

Футболісти «Лівого берега» поступилися 0:1 в першому поєдинку раунду плей-оф «Оболоні» за право грати в УПЛ.

Головний тренер «Лівого берега» Віталій Первак ексклюзивно для Sport.ua розповів, що завадило його підопічним не програти:

– Поступилися, проте трагедії з цього не робимо. Прикро тільки, що коли б реалізували два свої моменти при розіграші стандартного положення в першому таймі, то все могло закінчитися на нашу користь. Але досвідчений голкіпер господарів Олександр Рибка був на висоті.

Після перерви вже «пивовари» почали брати гору в єдиноборствах в середній зоні й перехопили ініціативу. На відміну від нас, вони скористалися одним зі своїх моментів при розіграші стандарту.

Але попереду ще повторний поєдинок на нашому стадіоні й будемо намагатися взяти реванш.

В дебюті матчу через м'язове пошкодження змушений був попросити заміну Іван Когут. Він – цінний для «Лівого берега» гравець, але, якщо не відновиться, то доведеться довірити місце в старті комусь з резервістів. Нехай доводить, що заслуговує грати в основі.

Раніше головний тренер «Оболоні» Валерій Іващенко прокоментував перемогу над Лівим берегом (1:0).