Суперкамбек Іги! Свьонтек вибила Осаку з Ролан Гаррос, відігравши матчбол

Іга переграла Наомі у 1/32 фіналу французького мейджора у трьох сетах

8045
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Іга Свьонтек та Наомі Осака

Перша ракетка світу Іга Свьонтек (Польща) пробилася до 1/16 фіналу Відкритого чемпіонату Франції 2024.

У 2-му раунді Ролан Гаррос полька в трьох сетах переграла Наомі Осаку (Японія, WTA 134).

Ролан Гаррос 2024. 1/32 фіналу

Іга Свьонтек (Польща) [1] – Наомі Осака (Японія) – 7:6 (7:1), 1:6, 7:5

Це була третя зустріч суперниць. Свьонтек виграла 2-й очний поєдинок.

У третій партії Іга програла три перші практично виграні гейми. У першому полька не реалізувала 3 брейк-пойнти, у другому віддала подачу з рахунку 40:15, а в третьому не реалізувала 5 брейк-пойнтів.

Після цього Осака повела 5:2. У 8-му геймі Свьонтек поступалася 0:30 на подачі, а в 9-му на прийомі у японки був матчбол. Проте Іга зробила брейк, потім подала і зрівняла рахунок (5:5), після знову перервала подачу Наомі і успішно подала на матч.

Іга у 1/16 фіналу зіграє з Яною Фетт (№135 WTA) або Марією Боузковою (№42 WTA). На старті французького мейджора полька розгромила Леолію Жанжан.

Свьонтек минулого року виграла титул на кортах Парижа.