Не реалізувала три матчболи. Калініна вилетіла з Ролан Гаррос

Українка не змогла дограти матч проти Каміли Осоріо

9186
6

Українська тенісистка Ангеліна Калініна зазнала поразки від Каміли Осоріо Серрано в першому раунді Ролан Гаррос-2024. У кінцівці другого сету українка не реалізувала три матчболи за рахунку 6:5, пізніше вела 2:0 на тай-брейку і програла 7 очок поспіль.

У третьому сеті Калініна брала медичний тайм-аут, і в підсумку знялася з матчу за рахунку 1:4. Сумарно матч тривав 2 години і 28 хвилин.

Ролан Гаррос-2024. Перший раунд

Ангеліна Калініна (Україна) – Каміла Осоріо Серрано (Колумбія) – 6:3, 6:7 (2), 1:4, відмова Калініної

Раніше Еліна Світоліна обіграла Кароліну Плішкову.