Бразильський Магнус виграв футзальний Кубок Лібертадорес

У фіналі «Магнус» обіграв аргентинський «Барракас Сентраль»

795
0
Instagram (CONMEBOL Libertadores Futsal)

Бразильський «Магнус» із Сорокаби став володарем футзального Кубка Лібертадорес 2024 року.

У фінальному матчі «Магнус» переграв аргентинський «Барракас Сентраль». У середині першого тайму Лукас Гомес у боротьбі з двома суперниками зміг прострілити за спину воротареві Ніколасу Кравецькому, де вже чекав Шаруту – 1:0. З цим рахунком команди пішли на перерву.

На початку другого тайму Пепіта забив другий гол у ворота «Барракас Сентраль». Після цього кілька моментів було й у аргентинців, але м'яч у ворота не йшов – або у каркас, або рятував воротар бразильців Андре Деку. Але в середині другого тайму Серхіо Ньєто зміг забити і після цього головний тренер аргентинців Ігнасіо Кавілья випустив п'ятого польового гравця. І майже відразу капітан «Магнуса» Родрігу забив у порожні ворота. Проте «Барракас Сентраль» зміг реалізувати чисельну більшість – забив Браян Бургос, який і вийшов п'ятим польовим гравцем. Але зрівняти аргентинці не змогли – на передостанній хвилині Шаруту зробив дубль та поставив крапку у цьому матчі – 4:2.

Таким чином, «Магнус» виграв Кубок Лібертадорес удруге у своїй історії через 9 років після першої перемоги.

Кубок Лібертадорес 2024, фінал

Баракас Сентраль (Аргентина) – Магнус (Бразилія) – 2:4 (0:1)
Голи: Ньєто, 30, Бурго, 37 – Шаруту, 8, Пепіта, 22, Родрігу, 33, Шаруту, 39.

Баракас Сентраль: Кравецький – Ньєто, Рамірес, Фонтанелья, Аррієто.

Запасні: Бальсано, Клаудіно, Фуентальба, Гайрауд, Бурго, Педрассіні, Светоні, Тоскано.

Магнус: Деку – Шаруту, Ліну, Дієгінью, Родрігу.

Запасні: Келвін, Гомес, Карліньос, Мендонса, Жоаозінью, Пепіта, Женару, Габріел, Елісандру.

(1)

Україна вдруге в історії стала переможцем Золотої Євроліги
Волейбол | 16 червня 2024, 23:05 32

У фінальному матчі наші волейболісти завдали поразки збірній Хорватії з рахунком 3:1