По чотири перемоги в чотирьох матчах здобули збірні Італії та Словенії

2140
0
volleyballworld.com

Зіграно всі матчі стартового туру чоловічої волейбольної Ліги націй, які проходили в турецькій Анталії та бразильському Ріо-де-Жанейро. Усі збірні зіграли по чотири рази, і за результатами цих поєдинків сформувалася загальна турнірна таблиця.

Слід зазначити, що жодна команда не уникла втрати очок. Навіть дві збірні Італії та Словенії, які виграли всі свої матчі. Так, італійці двічі перемагали з рахунком 3:0, і по одному разу 3:1 і 3:2. Словенці мають у своєму активі по одній перемозі у трьох та чотирьох партіях, а також двічі вигравали на тай-брейках.

У заключний ігровий день особливу увагу привертали одразу два матчі: Словенія – Польща та Бразилія – Італія. Поляки перед грою зі словенцями теж йшли без поразок, але у цій зустрічі поступилися суперникам 0:3. Щодо поєдинку в Ріо-де-Жанейро, то господарі майданчика після трьох сетів вели 2:1, але італійці зуміли зрівняти рахунок за партіями, а потім виграли у вирішальному відрізку 15:13.

Звернемо також увагу на збірну Куби, яка йде на третьому місці із 10 набраними очками. В активі кубинців є перемоги над Бразилією, Німеччиною та Іраном з однаковим рахунком 3:1, і лише Японії вони поступилися 2:3.

Цікаво також, що після першого туру у графі очки не залишилося нулів. Навіть збірні Туреччини та Ірану, які замикають турнірну таблицю, мають по одному очку. Тож вся боротьба у цьому турнірі ще попереду.

Ось всі результати заключних матчів першого туру, зіграних 25 та 26 травня.

Поточне становище команд після першого туру:

Матчі другого туру чоловічої Ліги націй пройдуть у період з 4 по 9 червня в японському місті Фукуока та канадській Оттаві.