Екстраліга. Енергія зрівняла рахунок у півфінальній серії
Львів’яни обіграли «Ураган» у четвертому матчі
![Екстраліга. Енергія зрівняла рахунок у півфінальній серії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/29/orig_685860.jpg)
Сьогодні, 26 травня, відбувся четвертий матч півфінальної серії української футзальної Екстраліги між львівською «Енергією» та івано-франківським «Ураганом».
Львів'яни швидко відкрили рахунок, а невдовзі – подвоїли та не випускали лідерство до завершення зустрічі. У середині першого тайму лідер рейтингу снайперів Екстраліги Артем Фаренюк відіграв один м'яч, але Тарас Кузь одразу зробив дубль. Після перерви «Ураган» знову скоротив відставання до мінімального, а на останніх хвилинах команди обмінялися забитими м'ячами та «Енергія» виграла з рахунком 4:3.
Таким чином, рахунок у півфінальній серії зрівнявся – 2:2. Хто зіграє проти столичного «ХІТа» у фіналі, стане відомо за підсумками п'ятого матчу серії у середу, 29 травня.
Екстраліга, півфінал, матч 4
26 травня
Енергія (Львів) – Ураган (Івано-Франківськ) – 4:3 (3:1). Рахунок у серії – 2:2
Голи: Кузь, 3, Буньо, 8, Кузь, 15, Пелех, 39 – Фаренюк, 14, Масевич, 24, Мик. Грицина, 40.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696350.jpg)
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696350.jpg)
Олександр Усик згадав аперкот від Тайсона у шостому раунді
![Усик назвав боксера, який буде домінувати у суперважкій вазі у майбутньому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696245.jpg)
![Усик назвав боксера, який буде домінувати у суперважкій вазі у майбутньому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696245.jpg)
Українець виділив Мозеса Ітауму
![Джошуа розкритикував Ф'юрі за образи в бік Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696352.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696391.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696391.jpg)
![Костюк та Ястремська не вийдуть на гру 1/8 фіналу парного розряду Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696459.jpg)
![Костюк та Ястремська не вийдуть на гру 1/8 фіналу парного розряду Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696459.jpg)