ВІДЕО. Келсі відсвяткував голом першу появу в основі Цинциннаті в MLS

Венесуельський нападник починає ставати ключовим бомбардиром американської команди

1267
5
twitter.com/fccincinnati. Кевін Келсі

19-річний центрфорвард «Цинциннаті» Кевін Келсі, який цієї весни був орендований американським клубом у «Шахтаря» з опцією викупу, відзначився другим забитим м'ячем у MLS.

Сьогодні вночі за київським часом «Цинциннаті» у 13-му турі на власному полі обіграв «Атланту Юнайтед» (1:0), і саме Келсі став автором єдиного м'яча своєї команди.

Кевін забив головою на 7-й хвилині, продемонструвавши чудову позиційну гру у штрафному майданчику суперника.

Для Келсі цей м'яч став другим в рамках MLS. Проте до цього венесуелець ніколи не виходив у стартовому складі, а проти «Атланти Юнайтед» форвард вийшов саме із перших хвилин й відсвяткував цю подію забитим м'ячем.