| Оновлено 11 травня 2024, 02:08
113
0

Суперліга. Мотор розгромив Донбас, Одеса обіграла Ізмаїл

Завершились матчі першого ігрового дня восьмого туру чоловічого чемпіонату України

113
0
ФГУ

Сьогодні, 10 травня, відбулися матчі першого ігрового дня восьмого туру української чоловічої гандбольної Суперліги.

У групі А запорізький «Мотор» розгромно обіграв донецький «Донбас». Вже після першого тайму «Мотор» мав майже триразову перевагу, а фінальна сирена зафіксувала перемогу запорожців з різницею у 24 м'ячі.

«Одеса» впевнено переграла «Ізмаїл». Перший тайм одесити виграли із різницею +4, а до кінця зустрічі збільшили її до +11.

У групі В столичний «СКА» за пенальті обіграв ужгородські «Карпати» після 32:32 в основний час, а закарпатський гандболіст Дмитро Гарбар став одним із двох гравців, які сьогодні закинули 10 м'ячів. Хмельницький «ХНУ» переграв львівський «СКА», а лідер хмельничан Роман Литинський закинув 10 м'ячів.