Гол на останній хвилині! Україна вирвала перемогу в Сербії на ЧЄ із socca

У Кишиневі відбувся матч 2-го туру чемпіонату Європи 2024

22467
0
Суспільне Спорт

Увечері 8 травня відбувся матч 2-го туру чемпіонату Європи 2024 із socca між збірними України та Сербії (3:2).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першому таймі було забито лише один гол – серби провели швидку атаку на 11-й хвилині матчу (1:0).

Після перерви українці відігралися завдяки удару Станіслава Жерікова, а згодом Андрій Назаров вивів синьо-жовтих уперед. Однак серби одразу зуміли зрівняти рахунок (2:2).

На останній хвилині матчу Ігор Тихненко після чудового розіграшу кутового відправив м'яч у ворота суперника (3:2). Після цього у своїй атаці серби мали шанс зрівняти рахунок, але голкіпер Ігор Байдак здійснив подвійний суперсейв!

Табло зафіксувало перемогу України над Сербією – 3:2!

Раніше в першому турі Україна зробила камбек, відігравши три м'ячі у матчі з Литвою (3:3). Франція та Албанія також зіграли внічию (0:0).

Таким чином, збірна України стала лідером групи E (4 очки після 2 матчів).

Чемпіонат Європи 2024 року проходить з 8 до 12 травня в Кишиневі, столиці Молдови. У турнірі грають 22 команди, поділені на 5 груп: 21 європейська + запрошена Омана збірна як організатор чемпіонату світу.

Синьо-жовті під керівництвом Віталія Мельника у групі E далі зіграють проти Албанії (9 травня, 18:00) та Франції (10 травня, 23:00). З кожної групи до плей-офф вийдуть 3 найкращі команди. Також путівка до 1/8 фіналу дістанеться найкращій збірній на 4-му місці з груп із п'ятьма командами (D або E).

21:00. Україна – Сербія – 3:2 (0:1)

Голи: Станіслав Жеріков, 28, Андрій Назаров, 31, Ігор Тихненко, 40+1 – Люба Баранін, 11, Ігор Єлич, 33

22:00. Франція – Литва – 1:4