Жіноча збірна України 3х3 виграла міжнародний турнір у Німеччині

Кристина Філевич, Оксана Моллова та Міріам Уро-Ніле стали переможницями

36
0

Жіноча національна збірна з баскетболу 3х3, готуючись до олімпійської кваліфікації та відбору на чемпіонат Європи, виступила на міжнародному турнірі в німецькому Ісманінг – пригороді Мюнхена.

Тренерський штаб збірної на чолі з Юрієм Процюком сформував дві команди для участі у змаганнях – Україну представили Кристина Філевич, Оксана Моллова та Міріам Уро-Ніле, а за Україну-2 зіграли Віта Горобець, Анжеліка Ляшко та Юлія Мусієнко.

Обидві українські команди впевнено виграли свої групи, отримавши путівки в півфінал, де команда Україна-2 програла команді Sommerschlussverkauf (8:14), а от Україна вийшла в фінал і там переграла кривдниць другої української команди (21:10).

Таким чином, Кристина Філевич, Оксана Моллова та Міріам Уро-Ніле стали переможницями турніру, а Віта Горобець, Анжеліка Ляшко та Юлія Мусієнко зайняли третє місце.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 братиме участь 16–19 травня в олімпійській кваліфікації в Дебрецені, а 15–16 червня синьо-жовта команда зіграє у словацькому Братиславі матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2024.

Промоутер Джошуа: «Не знаю, як Ф'юрі вижив у дев'ятому раунді»
Бокс | 19 травня 2024, 12:32 7