Желько ЛЮБЕНОВИЧ: «Біжать в меншості забивати. Теж мені Мессі і Роналду»

Головний тренер «Миная» жорстко розкритикував підопічних за гру з «Вересом»

5556
0
НК Верес. Желько Любенович

Головний тренер закарпатського «Миная» Желько Любенович на прес-конференції після програного матчу рівненському «Вересу» (1:3) не стримував своїх емоцій.

«Вітаю «Верес» з перемогою. Це була гарна гра від рівнян. А ми сьогодні не виглядали рівним їм суперником. Вони нас повністю переграли і заслужено перемогли.

Ми грали лише до забитого м'яча у першому таймі. Після того все розвалилося. Того, про що ми домовлялися в роздягальні, футболісти взагалі не виконували. Грали кожен у свою гру. Повернулися на той рівень, який був в команди до мого приходу.

«Верес» завдав 25 ударів в бік воріт. А ми зіграли жахливо. Не знаю, про що думають футболісти. Ми знову злякалися. Так було у матчі проти «Оболоні», так було зараз. Коли ми мали шанс виграти, ми ним знову не скористалися.

Я не опускаю руки. Ми боротимемося до кінця. Але тепер не все залежить від нас. З такою грою ми нічого не досягнемо.

Другий тайм – я голос втратив! В нас на одного гравця менше, бо футболіст лежить на полі. Я кричу – вибийте м'яч! А вони у меншості біжать забивати! Теж мені Мессі і Роналду! Натомість – атака в наші ворота і гол.

Щодо пенальті, не вважаю це фолом. М'яч влучив у руку. Після цього гра завершилася», – сказав Любенович.