| Оновлено 28 квітня 2024, 20:48
3333
0

ВІДЕО. Гравець олімпійської збірної України забив перший гол у Європі

Єгор Маценко відзначився за Шльонськ, не відстав і Владислав Кочергін, який оформив гол за Ракув

3333
0
ФК Шльонск. Єгор Маценко

27 квітня відбулося 2 матчі 30-го туру чемпіонату Польщі з футболу, у яких відзначились українські футболісти.

22-річний півзахисник Єгор Маценко розпочав поєдинок проти «Руха» з Хожува за «Шльонськ» із Вроцлава на лаві запасних та у перерві замінив Мартіна Кончовськи. На 90+2-й хвилині українець відзначився головою у падінні.

Це не допомогло Шльонську зіграти внічию з Рухом – 2:3. Для Маценка це перший гол у Європі.

Зазначимо, що Єгор викликався до олімпійської збірної України на товариський матч проти Японії U-23 (0:2), у якому він відіграв 19 хвилин.

27-річний хавбек Владислав Кочергін оформив гол за «Ракув» на 81-й хвилині та вирвав перемогу для своєї команди у виїзному матчі проти «Відзєва».

Для Кочергіна це 5-й гол у поточному сезоні Екстракляси. Востаннє Владислав забивав 13 березня.