0

ТАЛЛЕС: «У перерві відбулась серйозна розмова»

Нападник «Руха» прокоментував перемогу над «Вересом»

ФК Рух. Таллес

Нападник львівського «Руха» Таллес прокоментував перемогу над рівненським «Вересом» (3:1) у матчі 26-го туру УПЛ:

«В першому таймі гра нам не вдавалась і ми діяли трохи невпевнено. Втім у перерві відбулась серйозна розмова у роздягальні й команда зрозуміла, що потрібно змінити. «Рух» вийшов з інакшим настроєм на другий тайм і нам одразу вдалося забити голи та виправити ситуацію.

Я чекав свого моменту, адже знав що буде нагода пробити по воротах. Карабін чудово зіграв у тому епізоді, він – молодець! Ярослав відібрав м’яч у суперника, поборовся до кінця та віддав хороший гольовий пас, а мені вже вдалось влучити у «дев’ятку».

Гравці «Руху» розуміють, що ми представляємо Львів і хочемо здобувати позитивний результат для наших вболівальників. Чудово, що нам вдалося перемогти у День міста і подарували яскраві емоції глядачам».