ВІДЕО. Кепа пропустив у ближній кут, але гол скасували. У Реала забив Гюлер

Після першого тайму королівський клуб обігрує «Реал Сосьєдад» 1:0 у 33-му турі

3525
0

26 квітня відбувається матч 33-го туру Ла Ліги між командами «Реал Сосьєдад» та «Реал» Мадрид.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Поєдинок проходить на стадіоні «Аноета» у Сан-Себастьяні. Час початку зустрічі – 22:00 за Києвом. Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін залишився на лаві запасних. Ворота «вершкових» захищає Кепа Аррісабалага.

❗️ ВІДЕО. Кепа пропустив у ближній кут, але гол скасували. У Реала забив Гюлер

Рахунок у поєдинку на 29-й хвилині відкрив 19-річний турецький півзахисник гостей Арда Гюлер. Для Гюлера це 6-й поєдинок за основну команду «Реала». У нього тепер 2 забиті м'ячі.

На 32-й Такефуса Кубо вразив ворота Кепи у ближній кут. Проте м'яч було скасовано через фол під час атаки.

Перший тайм у матчі «Реал Сосьєдад» – «Реал» Мадрид завершено. 1:0 на користь підопічних Карло Анчелотті.