| Оновлено 25 квітня 2024, 22:16
1898
0

Перуджа виграла у Монци і знову повела в фінальній серії чемпіонату Італії

Українець Олег Плотницький у складі переможців набрав 14 очок, ставши другим за результативністю

1898
0
legavolley.it. Олег Плотницький

У чемпіонаті Італії з волейболу серед чоловіків у Суперлізі сьогодні було зіграно третій матч фінальної серії. «Перуджа», де виступає капітан національної збірної України Олег Плотницький, на своєму майданчику приймала клуб «Вєро Воллей» з Монци. До цієї гри рахунок у серії був нічийним 1:1.

Господарі майданчика дуже впевнено розпочали поєдинок. Особливо у їхньому складі виділялися діагональний з Тунісу Вассім Бен Тара, який набрав у підсумку 20 очок та українець Олег Плотницький (на фото другий зліва), який приніс команді 14 очок. Дві стартові партії «Перуджа» виграла 25:15 та 25:18.

У третьому сеті гостям вдалося скоротити відставання 24:26, але у четвертій партії знову сильнішими були місцеві волейболісти 25:19. Наприкінці матчу замість Плотницького на майданчик вийшов капітан «Перуджі» Вільфредо Леон, і саме його серія вдалих подач остаточно зламала опір гравців «Вєро Воллей» 25:19.