Ексфорвард розкритикував зірок Челсі, які зникли в матчі з Арсеналом
Ян Райт оцінив поєдинок «пенсіонерів» проти «канонірів»

23 квітня у перенесеному матчі 29-го туру Англійської Прем'єр-ліги в Лондоні стосунки з'ясували «Арсенал» і «Челсі».
Гра, як відомо, завершилася великою перемогою «канонірів» із рахунком 5:0.
Нині 60-річний колишній нападник збірної Англії та «Арсенала» Ян Райт за підсумками матчу розкритикував зірок «Челсі» Ноні Мадуеке і Ніколаса Джексона.
«Ми бачили той великий інцидент під час пенальті, коли гравці боролися за м'яч. Ці два гравці (Джексон і Мадуеке) не особливо вражають своїми виступами.
У них є впевненість і нахабство, щоб зробити це з найкращим гравцем команди [Коулом Палмером]. Але коли вони дійсно потрібні [«Челсі»], то їх не видно. Мені здається, їхні думки зовсім не про те, що їм потрібно робити [заради команди].
Якщо ви думаєте про те, щоб забити пенальті за рахунку 4:0, але з'являється «Арсенал», а ви майже зникаєте і втрачаєте моменти, то, значить, у вас щось не так. У цій роздягальні щось не так», – заявив Райт.
Раніше головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно зізнався, що йому не соромно за поразку команди від «Арсенала».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Шотландський боксер висловився про майбутнє Олександра


Наоя Іноуе в Лас-Вегасі вийде на ринг проти Рамона Карденаса




