| Оновлено 24 квітня 2024, 10:51
3729
1

18-й гол Довбика, результативні помилки Луніна та Забарного

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

3729
1

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Проблеми Луніна під час кутових

«Реал» переміг «Барселону» – 3:2.

Господарі забили переможний гол в доданий до матчу час.

Андрій Лунін захищав ворота мадридців. На початку матчу український воротар припустився гольової помилки. Під час кутового Лунін не дотягнувся до м'яча, що дозволило Андреасу Крістенсену забити гол у порожні ворота.

За декілька хвилин Андрій впорався з небезпечним ударом Ламіна Ямала. Талант «Барселони» хотів перехитрити українського воротаря та замість прострілу із гострого кута бив по воротах. Лунін відбив удар ногою.

Рональд Араухо мав шанси забивати з кутового. Удар уругвайського оборонця пройшов над воротами. Лунін залишився на лінії та не пішов на перехоплення. Після наступного кутового Андрій вибив м'яч із лінії після зрізки на ближній стійці від Ямала. Реально в цьому епізоді воротар збірної України врятував «вершкових» від голу. Кутові стали проблемою для оборони «Реала» та Луніна.

В середині другого тайму Фермін Лопес забив другий гол у ворота господарів. Лунін не зміг зафіксувати м'яч після удару Ямала. Йому активно заважав у цьому нападник «Барселони» Ферран Торрес, що дозволило Ферміну вдало зіграти на добиванні.

«Реал» впевнено лідирує в Ла Лізі. «Барселона» відстає на 11 очок від лідера таблиці.

18-й гол Довбика

Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик (справа)

«Жирона» не мала жодних проблем із «Кадісом» – 4:1.

У кожному із таймів каталонці забивали супернику по два голи.

Артем Довбик вийшов у стартовому складі та відіграв 86 хвилин у матчі. Вже на старті поєдинку український нападник опинився із м'ячем у штрафному майданчику гостей, але втратив можливість для удару. За декілька хвилин Артем забив, але з явного офсайду.

В середині другого тайму Артем забив свій 18-й гол у Ла Лізі, який вивів його у лідери бомбардирів чемпіонату Іспанії. Український нападник скористався передачею від Мігеля Гутьєрреса: одним дотиком обробив м'яч, а іншим переправив його у ворота «Кадіса».

Упродовж матчу у Довбика було не дуже багато моментів. Він реалізував свій єдиний реальний шанс.

Віктор Циганков не потрапив до заявки «Жирони» через травму.

Перемога гарантувала «Жироні» єврокубки наступного сезону. У турнірній таблиці каталонці йдуть на 3-му місці в Ла Лізі.

Надійний Миколенко

«Евертон» вдома здолав «Ноттінгем Форест» – 2:0.

«Іриски» забили супернику по м'ячу у кожному з таймів.

Віталій Миколенко вийшов у основі «Евертона» та відіграв усю зустріч. За даними статистичних порталів, український захисник провів хороший матч. Віталій відіграв надійно в захисті та підключався до атаки.

На початку матчу Миколенко не зміг заблокувати удар форварда «Ноттінгема» з лінії штрафного майданчика. Добре, що з ударом справився воротар «ірисок» Джордан Пікфорд.

Колишній оборонець «Динамо» взяв участь в атаці, яка завершилася першим голом «Евертона». З подачею Віталія захисники гостей впоралися, але першим на підбиранні був Ідрісса Гує, який більярдним ударом відкрив рахунок у матчі.

«Евертон» перебуває на 16-й позиції, маючи в активі 30 очок.

Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Миколенко

14 хвилин Ярмолюка

«Брентфорд» розгромив у гостях «Лутон» – 5:1.

Господарі змогли забити гол престижу тільки в доданий до матчу час.

Єгор Ярмолюк отримав 14 хвилин ігрового часу. Долю поєдинку вже було вирішено. Проявити себе український півзахисник не мав можливості. Єгор взяв участь в атаці, яка завершилася 5-м голом у ворота «Лутона» та заробив штрафний.

«Брентфорд» перебуває на 15-му місці в таблиці АПЛ, маючи в активі 35 очок.

Помилки Забарного

«Борнмут» поступився в гостях «Астон Віллі» – 1:3.

«Вишні» першими вийшли вперед, але не змогли утримати перевагу та пропустили три голи.

Ілля Забарний вийшов в основному складі та відіграв повний матч. Можливо, у випадку із першим пропущеним голом Забарний мав страхувати свого правого оборонця. Морган Роджерс, обігравши свого візаві, опинився один навпроти воріт «Борнмута». Забарний вирішив чітко грати зі своїм прямим візаві Оллі Воткінсом.

На початку другого тайму Забарний програв єдиноборство Воткінсу, але удар англійського нападника вийшов по центру воріт.

Другий гол «вілланів» – очевидна помилка Забарного. Ілля пішов за Воткінсом на чужу половину поля. Був там обіграний. Швидка атака завершилася гольовою передачею Оллі із зони Забарного на Муссу Діабі, якому залишалося із декількох метрів переправити м'яч у ворота.

За декілька хвилин Забарний програв Воткінсу забігання. Добре, що удар англійському нападнику не вдався.

Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний проти Оллі Воткінса

Під кінець матчу «підопічний» Забарного Воткінс організував третій гол у «Астон Вілли», який зняв усі питання про переможця матчу. Оллі «знищив» оборону гостей та вивів Леона Бейлі на порожні ворота «вишень».

«Борнмут» перебуває на 13-му місці, маючи в активі 42 очки.

Мудрик без Кубка Англії

У півфіналі Кубка Англії «Челсі» в гостях поступився «Манчестер Сіті» – 0:1.
Єдиний гол у матчі забив Бернарду Сілва за 6 хвилин до завершення основного часу матчу.

Михайло Мудрик розпочав гру на лаві запасних. Український вінгер з'явився на полі на 79-й хвилині зустрічі. За проведений час Мудрик ніяк себе не проявив. Його команда пропустила вирішальний гол. Статистичні портали поставили Михайлу одну з найгірших оцінок у складі обох команд.

Яремчук та Маліновський продовжують лікуватися

«Дженоа» вдома поступився «Лаціо» – 0:1. Руслан Маліновський пропустив гру через травму.

«Емполі» здолав дома «Наполі» – 1:0. Віктор Коваленко провів всю гру на лаві запасних.

«Валенсія» вдома поступилася «Бетісу» – 1:2. Роман Яремчук не потрапив до заявки через травму.

«Арсенал» в гостях виявився сильнішим за «Вулверхемптон» – 2:0. Олександр Зінченко провів весь матч у запасі.