Ростислав ТАРАНУХА: «Наша мотивація – залишитися в УПЛ»

Нападник «Оболоні» прокоментував нічию з «Олександрією»

403
1
ФК Оболонь Київ. Ростислав Тарануха

Нападник київської «Оболоні» Ростислав Тарануха прокоментував нічию з «Олександрією» (2:2) в матчі 24-го туру УПЛ:

«Це була принципова гра, з цікавою кінцівкою. Думаю, кожен вболівальник «Оболоні» та «Олександрії» отримав задоволення. Ми розділили очки і продовжуємо боротися за виживання.

Дивлячись на те, як складався сьогоднішній поєдинок, то це гарний результат для нас. Ми рухаємося далі, у нас наступна гра проти «Металіста 1925» вже за 4 дні. Тому сьогодні видихнули і з завтрашнього дня готуємося до «харків’ян».

Перший тайм у нас дещо не вдався. «Олександрія» добре контролювала м’яч, створювала моменти біля наших воріт, але уся наша оборона разом з воротарем витримали цей натиск. У другому таймі ми перелаштувалися, почали створювати гострі моменти, які вдало реалізували.

Після мого забитого м’яча суперник побігла відіграватися. Вони створили потужний натиск на наші ворота, десь ми від цього просіли. Я думаю, що усі вболівальники мають бути задоволені, адже це був чудовий матч.

Наша мотивація на залишок сезону – набирати максимальну кількість очок щоб залишитися в УПЛ. Нам треба брати у кожному матчі по три очки».