Українка чудово виступила на етапі Кубка світу з художньої гімнастики

162
0
НОК. Таїсія Онофрійчук

Українська спортсменка Таїсія Онофрійчук здобула сріблу медаль у вправах з булавами та бронзові нагороди у вправах з м’ячем та стрічкою на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, що пройшов у Баку (Азербайджан).

Для юної української грації етап Кубка світу в Баку лише другий за ліком у кар’єрі. Вона зуміла кваліфікуватися до трьох фіналів і усі три закінчила з нагородами.

У вправах з булавами, набравши 33,800 бала, Онофрійчук стала другою. Її зуміла випередити лише абсолютна чемпіонка світу Софія Раффаелі з Італії (34,550).

Серед усіх учасниць фіналу у вправах з м'ячем в української грації була найвища складність. Виступ Таїсії судді оцінили в 33,800. Таку ж оцінку отримала і представниця Болгарії Єва Брезалієва. Проте у підсумковій таблиці Таїсія розташувалася нижче, на третій позиції. Українська спортсменка зовсім трішечки поступилася болгарці за рахунок виконання і артистизму.

Третю нагороду Таїсія здобула у вправах зі стрічкою. Призерок розділили соті бала. Чергову перемогу здобула німкеня Дар'я Варфоломеєв (33,400), другою стала Ельвіра Краснобаєва з Болгарії (33,350), трійку призерів замкнула українка Таїсія Онофрійчук (33,200).

Загалом, в колекції 15-річної української грації вже 4 нагороди Кубків світу – одне срібло та три бронзи. Нещодавно на своєму першому етапі Кубка світу в Софії (Болгарія) українка стала третьою у вправах зі стрічкою.

(1)

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 11

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі