| Оновлено 22 квітня 2024, 00:44
1503
0

У другому фінальному матчі італійської Суперліги переміг клуб із Монци

В п'яти партіях волейболісти «Вєро Воллей» завдали поразки «Перуджі» Олега Плотницького

1503
0
legavolley.it

Сьогодні в чемпіонаті Італії з волейболу серед чоловіків відбувся другий матч фінальної серії до трьох перемог. У місті Монца місцевий клуб «Вєро Воллей» приймав «Перуджу», за яку виступає капітан національної збірної України Олег Плотницький. Нагадаємо, що в першому поєдинку успіх був на боці «Перуджі» 3:1.

Стартовий сет виграли господарі майданчика 25:20. Потім гості перехопили ініціативу та взяли дві наступні партії 23:25 і 21:25. Однак волейболісти «Вєро Воллей» у четвертому сеті повернулися у гру і досягли успіху 25:19.

Тай-брейк краще розпочала команда з Монци. На зміну сторін вона пішла із невеликою перевагою 8:5. Гравці «Перуджі» скоротили відставання до мінімуму 10:9, але на більше їх не вистачило. Господарі знову зробили відрив і довели партію до перемоги 15:11.

Таким чином, рахунок у серії зрівнявся 1:1.

Чемпіонат Італії з волейболу. Чоловіки. Суперліга
Фінальна серія до 3 перемог. Монца. 21 квітня
«Вєро Воллей» (Монца) – «Перуджа»

3:2 (25:20, 23:25, 21:25, 25:19, 15:11)
Рахунок у серії 1-1

Третій матч фінальної серії чемпіонату Італії відбудеться 25 квітня у Перуджі.

(13)

Все вирішилося на тай-брейку. Визначено другу фіналістку турніру в Мадриді
Теніс | 03 травня 2024, 01:01 2

Аріна Соболенко у трьох сетах здолала Єлену Рибакіну на змаганнях WTA 1000 в Іспанії