Рибакіна поділилася очікуваннями від фіналу з Костюк у Штутгарті
Представниця Казахстану – про зустріч з українкою
![Рибакіна поділилася очікуваннями від фіналу з Костюк у Штутгарті](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/198/orig_679763.jpg)
Казахстанська тенісистка Єлена Рибакіна (№4 WTA) дала оцінку своїм виступам цього року і поділилася очікуваннями від фіналу на турнірі WTA 500 у Штутгарті, в якому їй доведеться битися з українкою Мартою Костюк.
«Звичайно, я задоволена тим, як виступаю на турнірах цього сезону, доходжу до фіналів. Минулого року я теж дуже добре почала сезон. Тоді я говорила, що сезон довгий, і ніколи не знаєш, як його закінчиш, але, звісно, поки що я задоволена своїми результатами цього року.
Що думаю про фінал із Костюк після матчу зі Свьонтек? Іга, звісно, дуже складна суперниця. Це додає впевненості. Водночас я розумію, що Марті нема чого втрачати. Вона гратиме вільно. Крім того, вона відмінно рухається і вже перемагала хороших гравців. Тож легко не буде, це точно», – зізналася Рибакіна на пресконференції після перемоги над Ігою Свьонтек у півфіналі турніру.
Нагадаємо, фінальна зустріч між Костюк і Рибакіною має розпочатися 21 квітня о 14:00 за київським часом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Карло АНЧЕЛОТТІ: «З ним взагалі немає про що говорити»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738861.jpg)
![Карло АНЧЕЛОТТІ: «З ним взагалі немає про що говорити»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738861.jpg)
Тренер відреагував на вилучення Беллінгема
![У Берінчика виникли серйозні проблеми перед боєм з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738850.jpg)
![У Берінчика виникли серйозні проблеми перед боєм з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738850.jpg)
Денис зазнав травми
![Хитрощі Мілованова. Чи реально Україна може втратити топового захисника?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738995.jpg)
![Суперзірці Реала загрожує дискваліфікація на 12 матчів у Ла Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738862.jpg)
![Людмила Кіченок слідом за сестрою залишила великий турнір в ОАЕ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739027.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Sunpalych](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](/images/smiles/sad.png)