У кого 8.5? Стала відома оцінка Довбика за гол в історичному матчі Жирони

Каталонський клуб гарантував собі єврокубки у наступному сезоні

18381
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

У суботу, 20 квітня, відбувся матч 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Жирона» та «Кадіс».

Гра пройшла на стадіоні «Монтіліві», який знаходиться в Жироні, господарі перемогли з рахунком 4:1. Завдяки цій перемозі каталонці вперше в історії гарантували собі участь у єврокубках.

Форвард «Жирони» Артем Довбик вийшов на поле у стартовому складі та відіграв 86 хвилин. Артем забив гол на 71-й хвилині, який став для нього 18-м у Ла Лізі. Після матчу статистичний портал WhoScored оцінив перфоманс українця у цьому поєдинку у 7.7 балів – п'ята найвища оцінка за гру. Віктор Циганков, нагадаємо, пропустив цей матч через травму.

Героєм поєдинку став вінгер господарів Савіо, який оформив у цьому матчі один асист та отримав від WhoScored найвищий бал – 8.5.