Збірна України U-19 розгромила команду Угорщини у першому товариському матч

Українські футзалісти забили суперникам п'ять м'ячів

3087
0
АФУ. Збірна України U-19

Збірна України U-19 з футзалу здобула розгромну перемогу у гостьовому товариському матчі проти команди Угорщини, який завершився у Ньїредьхазі.

У середині першого тайму Ілля Приходько відкрив рахунок, а до перерви Станіслав Шклярук та Олександр Жуков довели рахунок до розгромного. Після перерви відзначився капітан збірної України Артем Клімчук, а наприкінці зустрічі угорці зуміли провести гол престижу. Але на останній хвилині Іван Разумний поставив крапку – 5:1 на користь українців.

Товариський матч

20 квітня. Ньїредьхаза (Угорщина)

Угорщина U-19 – Україна U-19 – 1:5 (0:3)

Голи: Богнар, 39 – Приходько, 7, Жуков, 16, Шклярук, 19, Клімчук, 33, Разумний, 40.

Угорщина: Мезе (Тот, 21) – Богнар, Дьйорі, Молнар, Юхас; Легота, Гайнал, Новак, Варга, Ковач, Урр, Мадярі, Пінтер, Нгуєн, Балог.

Україна: Рибак (Савонік, 15, Швець, 24) – Шклярук, Андрієнко, Діброва, Камець; Савич, Суворов, Разумний, Болдижев, Воронюк, Приходько, Жуков, Іваненко, Романенко, Ходацький, Клімчук.

Попередження: Молнар, 5, Новак, 38 – Савич, 33.

Футбол | 03 травня 2024, 07:22 1

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ