Врятувала 5 матчболів! Костюк вирвала перемогу в 7-ї ракетки у Штутгарті
Марта у трьох партіях обіграла Чжен Ціньвень у 1/8 фіналу турніру WTA 500
![Врятувала 5 матчболів! Костюк вирвала перемогу в 7-ї ракетки у Штутгарті](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/196/orig_679338.jpg)
Українська тенісистка Марта Костюк (WTA 27) вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у Штутгарті (Німеччина), який проводиться на ґрунтових покриттях у приміщенні.
У 1/8 фіналу українка у трьох сетах обіграла Чжен Ціньвень (Китай, WTA 7) за 2 години та 40 хвилин.
WTA 500 Штутгарт. Ґрунт у приміщенні. 1/8 фіналу
Чжен Ціньвень (Китай) [3] – Марта Костюк (Україна) – 2:6, 6:4, 5:7
Це була друга зустріч суперниць. Костюк зрівняла рахунок у очних поєдинках, 1:1.
Чжен перемагала в третій партії з рахунком 5:4, подавала на матч і мала 5 матчболів, проте українка зуміла зробити брейк, а потім взяла 2 гейми, що залишилися.
У чвертьфіналі турніру у Німеччині Костюк зіграє проти 3-ї сіяної Коко Гофф.
Зазначимо, що у 2024 році Чжен Ціньвень дійшла до фіналу Australian Open, де поступилася Аріні Соболенко.
На старті змагань у Штутгарті Костюк обіграла Лауру Зігемунд.
Це 5-та перемога Костюк над суперницями з топ-10
5 Match Points SAVED 😮
— wta (@WTA) April 18, 2024
Kostyuk breaks back for 5-5 in the final set!#PorscheTennis pic.twitter.com/AehUyyKf4n
Roar of Relief 🙌@marta_kostyuk defeats Zheng 6-2, 3-6, 7-5 in a late night thriller, setting up a quarterfinal match against Coco Gauff!#PorscheTennis pic.twitter.com/sQHcwWwHBD
— wta (@WTA) April 18, 2024
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ОФІЦІЙНО. Стало відомо, де пройде вирішальний матч за путівку до УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695787.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Стало відомо, де пройде вирішальний матч за путівку до УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695787.jpg)
Команди Лівий Берег та Минай зустрінуться у Рівному на стадіоні Авангард
![Італійський клуб пропонував 10 млн євро за гравця Шахтаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695827.jpg)
![Італійський клуб пропонував 10 млн євро за гравця Шахтаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695827.jpg)
Також «гірники» відмовилися продавати Іраклі Азарова в «Селтік»
![Замість Олімпіади. Цуренко виступить на топ-турнірі в США, відома суперниця](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695763.jpg)
![Замість Олімпіади. Цуренко виступить на топ-турнірі в США, відома суперниця](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695763.jpg)
![Шеннон Бріггс розповів, хто з його екссуперників був сильнішим за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695509.jpg)
![Довбик погодив контракт з Ромою, дружина гравця хоче до Риму](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695710.jpg)
Тепер далі Коко, яка у своїй попередній грі настріляла ті самі 15 подвійних, що й Марта у своєму першому матчі. На грунті з нею можна боротися, проблема в тому, що вчора довелося грати три з лишком години, а сьогодні - лише на півгодини менше. Де сили брати на топову суперницю?
Але! Китаянки на грунті грають чомусь не дуже, біс його знає, чому. (І 3,40 на Марту проти 1,33 на суперницю виглядав все ж доволі дивно). Три прихованих матчболи були? Були. І суперниця помітно нервувала, що, до речі для китаянок нехарактерно (не те, що нервувала, а те, що помітно
Гофф з Вікері теж грала не кращим чином. Але мала на день відпочинку більше. Та й нерви там залізні. Тому без великого оптимізму.
Горе-коментатора, який дозволяє собі ображати спортсменів в чаті, можна було б і забанити... хоча це на розсуд модераторів. Своїми гидотними вкидами, як і "експертними" прогнозами, він сам же себе виставляє на глум.
А це потрапляння у 3-му колі на 9-16 ракеток турніру, а не на 1-8.
Знову показала хороший характер, не притаманний їй раніше.
Як і на попередніх турнірах в другій грі Марта додала якості гри, але знову трохи не вистачило для легкої перемоги. А, виявилося, що доля підготувала Марті серйозну перевірку, але з щасливим кінцем. Знаючи стару Марту, досі не віриться, що вона зробила це, та ще й з 7 ракеткою.
Если шо и добавить, то это 10 гейм с матчболами. Отпустила мысленно результат, скинула давление и сломала менталку китаезе. Боролась