Стало відомо, хто в Україні транслюватиме матчі Євро-2024
MEGOGO — офіційний мовник УЄФА Євро-2024
![Стало відомо, хто в Україні транслюватиме матчі Євро-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/196/orig_679228.jpg)
Медіасервіс MEGOGO став офіційним мовником Чемпіонату Європи з футболу УЄФА 2024 року. Усі матчі турніру будуть доступні ексклюзивно на MEGOGO.
«Суспільне Мовлення» стане партнером медіасервісу в трансляції Євро-2024. Вболівальники зможуть дивитися окремі матчі Євро-2024 на місцевих телеканалах «Суспільного» (наприклад, «Суспільне Львів», «Суспільне Черкаси», «Суспільне Чернівці» та ін.) у цифровому ефірі Т2, кабельних мережах та IPTV (крім OTT).
Суспільний мовник транслюватиме: матч-відкриття, по одному матчу групового етапу на день, включно з матчами збірної України, а також половину матчів раунду 16, чвертьфінали, обидва півфінали й сам фінал, включно зі всіма матчами збірної України на стадії плей-оф у разі потрапляння туди нашої команди.
Ці матчі можна буде побачити в цифровому ефірі Т2, кабельних мережах та IPTV (крім OTT).
Розклад матчів групового етапу Євро-2024
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Шевченко відвідав відкриття Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695764.jpg)
![ФОТО. Шевченко відвідав відкриття Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695764.jpg)
26 липня у Парижі відбувається церемонія відкриття Олімпіади
![Усик зробив сміливий прогноз на мегафайт Джошуа – Дюбуа за титул IBF](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695501.jpg)
![Усик зробив сміливий прогноз на мегафайт Джошуа – Дюбуа за титул IBF](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695501.jpg)
Олександр чекає на перемогу ЕйДжея
![«Готуйся зіграти багато матчів». Анчелотті звернувся до голкіпера Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695471.jpg)
![Терпець увірвався. Перес ухвалив жорстке рішення щодо майбутнього Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695354.jpg)
![Голепад і драма у Рівному. Минай у серії пенальті здолав Епіцентр](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695744.jpg)
Раз в 4 роки можна зробити і безкоштовно для вболівальників трансляцію, щоб порадувати всіх охочих. Якщо потрібно, підзбирати коштів на протязі 4 років, щоб зробити подарунок.
Тоді будемо дивитись всі трасляції через телеграм та інші сайти.
Який підхід такий і результат.
А не навалюють вічно жадний ресурс скрізь, куди можна