ВІДЕО. Без емоцій. Як Лунін відреагував на перемогу Реала в суперматчі у ЛЧ

Андрій став героєм королівського клубу в серії пенальті проти Манчестер Сіті

14844
9

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Манчестер Сіті» та «Реал» Мадрид [перший поєдинок – 3:3]. Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі колективи не зуміли відзначитись, а в серії пенальті сильнішим виявився королівський клуб – 4:3.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок. У серії пенальті він двічі відбив удари гравців «Манчестер Сіті».

Вирішальний пенальті за «Реал» забив німецький захисник Антоніо Рюдігер.

Лунін спостерігав за ударом збоку. Після того, як м'яч опинився у воротах, Рюдігер побіг святкувати разом із командою. А ось Андрій навіть не підняв руки догори. Зазначимо, що частина гравців королівського клубу одразу ж «підлетіла» до українця. Лунін – герой «Реала»!