1

ВІДЕО. Сейв Луніна в серії пенальті може стати найкращим на тижні в ЛЧ

Андрій допоміг Реалу обіграти пройти Манчестер Сіті в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Манчестер Сіті» та «Реал» Мадрид [перший поєдинок – 3:3]. Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі колективи не зуміли відзначитись, а в серії пенальті сильнішим виявився королівський клуб – 4:3.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок. У серії пенальті він двічі відбив удари гравців «Манчестер Сіті».

Сейв Луніна після удару Матео Ковачича у серії пенальті претендує на звання найкращого на тижні ЛЧ.

Конкуренцію українцю складатиме Едерсон (врятував ворота Ман Сіті в серії пенальті після удару Луки Модрича) та Давід Райя (врятував ворота Арсенала після удару Джамала Мусіали).