| Оновлено 18 квітня 2024, 12:09
124992
4

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів

124992
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Бернарду Сілва та Андрій Лунін

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Манчестер Сіті» та «Реал» Мадрид [перший поєдинок – 3:3]. Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі колективи не зуміли відзначитись, а в серії пенальті сильнішим виявився королівський клуб – 4:3.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок. У серії пенальті він двічі відбив удари гравців «Манчестер Сіті»: від Бернарду Сілви та Матео Ковачича.

Португалець пробив по центру воріт. Лунін залишився на місці та впевнено зафіксував м'яч. Щодо удару Ковачича, то Андрій стрибнув у правий кут воріт, куди й пробив Матео.

Після завершення зустрічі Лунін розповів, як йому вдалося переграти футболістів англійського колективу:

«Я виснажений. Матч? Ми перемогли у серії пенальті. Знав, куди битиме Ковачич.

Звісно, ми тренували пенальті. Модрич допоміг мені порадами.

Перед пенальті ми підготували те, що, на нашу думку, робитимуть гравці Сіті, і ми знали, що знайдеться той, хто спробує пробити по центру. Ми вирішили ризикнути, і, на щастя, я вибрав правильного хлопця – Бернарду Сілву. Пішов на такий ризик і став», – сказав Лунін.

Відеоогляд матчу Манчестер Сіті – Реал – 1:1 (пен. 3:4)