1

ЛУНІН: «Не міг бігати 5 хвилин, як партнери, не кажучи вже про 120 хвилин»

Андрій прокоментував перемогу над «Манчестер Сіті» у чвертьфіналі ЛЧ

Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Манчестер Сіті» та «Реал» Мадрид [перший поєдинок – 3:3]. Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі колективи не зуміли відзначитись, а в серії пенальті сильнішим виявився королівський клуб – 4:3.

Український воротар «Реала» Андрій Лунін, який відбив два удари гравців «містян» у серії пенальті, прокоментував успіх «вершкових»:

«Найважчий досвід, який ви маєте пережити, – це такий матч Ліги чемпіонів на виїзді з Сіті. Ти знаєш, що тобі доведеться страждати.

Я маю подякувати своїм товаришам по команді за те, як старанно вони працювали переді мною. Бувають матчі, в яких ти не можеш володіти м'ячем та доводити, що ви – найкраща команда. Ти точно знаєш, що тобі доведеться страждати. Маю сказати, що я не міг бігати п'ять хвилин, як мої партнери по команді, не кажучи вже про 120 хвилин», – сказав Лунін.

Відеоогляд матчу Манчестер Сіті – Реал – 1:1 (пен. 3:4)