0

Лунін оцінив суперматч з Ман Сіті у ЛЧ, у якому він виграв серію пенальті

Український воротар допоміг команді вийти у півфінал Ліги чемпіонів

Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Манчестер Сіті» та «Реал» Мадрид [перший поєдинок – 3:3]. Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі колективи не зуміли відзначитись, а в серії пенальті сильнішим виявився королівський клуб – 4:3.

Український воротар «Реала» Андрій Лунін, який відбив два удари у серії пенальті, поділився емоціями після матчу.

«Я втомився. Для мене це перша така гра в моїй кар'єрі, 120 хвилин. Багато страждань, але велика подяка команді, яка страждала і боролася, але ми вийшли в півфінал.

Іноді бувають ігри, у яких доводиться страждати, не завжди можна грати з м'ячем, бути кращим на полі. Але сьогодні для мене це великий досвід. Команда доклала величезних зусиль.

Найкращий гравець матчу? Це вся наша команда. Я говорю про всіх наших футболістів, мені сьогодні дуже допомогли мої одноклубники та тренер», – сказав Лунін.