Завершилися матчі плей-оф чемпіонату світу

2089
0
onsoranje.nl

У вівторок і середу, 16 і 17 квітня відбулися матчі-відповіді плей-оф чемпіонату світу 2024 з футзалу.

У першій зустрічі збірна Хорватії вдома зіграла внічию із командою Польщі. До середини другого тайму балканці вели з рахунком 2:0 – перед перервою Даріо Маринович відкрив рахунок, а у другому таймі Павел Каневськи зрізав м'яч у свої ворота після удару Франка Йєловича. Незабаром поляки відіграли один гол, забив Пйотр Скепко, а за дві хвилини до завершення зустрічі червону картку отримав Крістіан Постружин. Але у більшості збірна Польщі змогла лише зрівняти рахунок, забив Міхал Кубік, але перевести гру в овертайм вже не встигла. 2:2 та збірна Хорватії зіграє на чемпіонаті світу.

У другому матчі збірні Нідерландів та Фінляндії влаштували трилер. Після першого тайму «помаранчеві» вели з рахунком 1:0 після голу Йордані Мартінуса. На початку другої половини зустрічі Мартінус зробив дубль, але тут же Юстус Куннас відіграв один гол, а незабаром фіни забили ще два голи за дві хвилини. Але на останній хвилині Айюб Бухарі перевів зустріч в овертайм, де нідерландці вийшли вперед після голу Ісмаїла Уадду. Тепер уже фіни відігралися на останній хвилині. А у серії пенальті все вирішив сейв воротаря «помаранчевих» Мануеля Кейка після удару Куннаса та Нідерланди також зіграють на чемпіонаті світу 2024 року.

Чемпіонат світу 2024, плей-оф, матчі-відповіді

16-17 квітня

Хорватія – Польща – 2:2 (1:0) (перший матч – 3:2)
Голи: Маринович, 16, Каневський, 30 (у свої ворота) – Скепко, 34, Кубик, 40.
Вилучення: Постружин, 38.

Фінляндія – Нідерланди – 4:4 (0:1) (за пенальті – 4:5) (Перший матч – 1:1)
Голи: Куннас, 28, Лінтула, 34, Ванха, 35, Ванха, 50 - Мартінус, 17, Мартінус, 27, Бухарі, 40, Уадду, 47.
Пенальті: Корпела (1:0), Бен Халу (1:1), Кангас (2:1), Моссауї (2:2), Куннас (2:2 – воротар), Буюзан (2:3), Алламіккотерво (3) :3), Бельхадж (3:4), Ванха (4:4), Уадду (4:5).