Марта КОСТЮК: «Федерер до певного часу теж був емоційним на корті»
Українка прокоментувала перемогу над Лаурою Зігемунд у Штутгарті
![Марта КОСТЮК: «Федерер до певного часу теж був емоційним на корті»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/195/orig_679094.jpg)
Українська тенісистка Марта Костюк прокоментувала перемогу над Лаурою Зігемунд у 1/16 фіналу турніру WTA 500 у Штутгарті (Німеччина), який проводиться на ґрунтових покриттях у приміщенні:
«По-перше, хочу подякувати глядачам за підтримку. Очевидно, що Зігемунд – фаворитка домашньої публіки, але було приємно почути підтримку після розіграшів.
Я не грала з турніру в Індіан-Веллс, тому у мене була невелика пауза. Тому, звичайно, коли повертаєшся, то нервуєш. І стартовий матч на турнірі не буває легким. Я знала, що Лаура – сильний боєць, що бореться до останнього. Раніше ми зустрічалися лише одного разу. Тоді я була попереду із сетом і вела 5:2 у другому, а у підсумку програла. Можливо, що я трохи згадала це після того, як програла сьогодні другу партію... Що ж, треба багато це тренувати, щоб якимось чином вдалося тримати себе в руках (сміється).
Федерер казав, що він емоційний, але не хоче показувати свою слабкість супернику? Що ж, я емоційна людина у житті. Думаю, Федерер теж до певного часу був емоційним на корті, але потім це змінилося. Можливо, зі мною теж така зміна станеться. Я сподіваюся на це (сміється). Але є як є. Перемога – це перемога. Тому я щаслива, що виграла і зараз готова до наступного матчу.
Що у важливі моменти казав мені мій «бокс», з яким ми сьогодні добре спілкувалися? Ну не знаю, мені здається, сьогодні спілкування було вже й не таким добрим (сміється). Думаю, я шукала, що отримаю від «бокса» допомогу, проте, зрештою, це я граю цей матч і мені треба розібратися, що робити. Дякую моєму «боксу», що вони залишаються зі мною. Сьогодні було важко», – сказала Марта.
Відеоогляд матчу Марта Костюк – Лаура Зігемунд
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695616.jpg)
![Стала відома ключова причина вибору Довбика на користь Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695616.jpg)
Український нападник «Жирони» хоче перейти саме до «вовків»
![ФОТО. Одна з найсексуальніших тенісисток потренувалася в бікіні на корті](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695550.jpg)
![ФОТО. Одна з найсексуальніших тенісисток потренувалася в бікіні на корті](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695550.jpg)
Ежені Бушар не виступала у Турі з вересня 2023 року
![Терпець увірвався. Перес ухвалив жорстке рішення щодо майбутнього Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695354.jpg)
![Гравець Миная: «Нас не хочуть бачити в УПЛ. Усілякі турніри вигадують»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695749.jpg)
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695656.jpg)
Головне, щоб це було на користь ... І в останній час в цьому є прогрес ..)