| Оновлено 17 квітня 2024, 11:34
4271
0

Довбик – найкращий бомбардир Ла Ліги, невпевнена гра Зінченка

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

4271
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Коваленко міг врятувати Емполі від поразки

«Емполі» в гостях мінімально поступився «Лечче» – 0:1.

Долю поєдинку вирішив єдиний гол Ніколи Сансоне на останній хвилині основного часу.

Віктор Коваленко з'явився на полі в середині другого тайму. За проведені 20 хвилин основного часу український півзахисник був непомітним на полі. Вже в доданий до матчу час мав можливість зрівняти рахунок. Удар Коваленка головою пройшов повз ворота.

«Емполі» посідає 16-ту сходинку в турнірній таблиці Серії А, маючи в активі 28 пунктів.

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

«Челсі» розгромив «Евертон» – 6:0. 4 голи в складі лондонців забив Коул Палмер.

Віталій Миколенко та Михайло Мудрик вийшли у стартових складах своїх команд. Захисник традиційно провів повний матч у складі «ірисок». Вінгер був замінений на 80-й хвилині.

Колишній динамівець провів слабкий матч, як і вся оборона «Евертона». Миколенко не встигав на своєму фланзі, особливо, коли туди зміщувалися інші гравці.

Мудрик взяв участь у випадку із 2-м та 3-м голами. Відразу після перерви вивів Палмера на ворота гостей. Мав можливість забити, але удар із метрів 10-ти не вийшов.

«Челсі» має в активі 47 очок та посідає 9-те місце в АПЛ. «Евертон» на 16-му місці із 27-ма очками.

Активний вихід Ярмолюка

«Брентфорд» вдома переміг «Шеффілд Юнайтед» – 2:0.

«Бджоли» забили перший гол на початку другого тайму, а під кінець матчу поставили крапку в грі.

Єгор Ярмолюк вийшов на заміну на 79-й хвилині та загалом провів майже 20 хвилин ігрового часу. Український півзахисник був доволі активним за проведений час на полі. Всі 6 передач Єгора були точними. Тричі обіграв суперника. Один раз пробив по воротах, але неточно.

«Брентфорд» на 15-му місці в турнірній таблиці АПЛ, маючи в активі 32 очки.

Зворотній асист Забарного

«Борнмут» зіграв унічию із «МЮ» – 2:2.

«Вишні» виходили вперед, а манкуніанці кожного разу зрівнювали рахунок.

Ілля Забарний відіграв повний матч. У випадку із першим пропущеним голом український захисник невдало виніс м'яч після флангового прострілу. Вийшов асист на Бруно Фернандеша, який розстріляв ворота Нету.

За статистичними даними, Забарний став одним із найгірших гравців матчу у складі «Борнмута». Хоча, окрім асисту на Фернандеша, жодних інших помилок у його діях не було. Центрального нападника «червоних дияволів» Расмуса Хойлунда зовсім не було видно на полі, і це заслуга українця.

«Борнмут» знаходиться на 13-й позиції із 42-ма очками.

Зінченко міг двічі привезти гол

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

«Арсенал» вдома поступився «Астон Віллі» – 0:2.

Долю поєдинку було вирішено у самому кінці гри, коли «віллани» забили два голи.

Олександр Зінченко вийшов в основі та відіграв 87 хвилин. Український захисник міг стати одним із винуватців пропущеного голу для своєї команди без своєї волі. Центральний оборонець «канонірів» Габріел віддав незграбний пас, влучивши в спину Зінченку. Оллі Воткінс отримав можливість вийти на воротаря господарів. «Арсенал» від голу врятувала тільки стійка.

На початку другого тайму після розіграшу кутового Зінченко вирішив зберегти м'яч у протистоянні із Юрі Тілемансом, але програв єдиноборство бельгійському півзахиснику. Обвідний удар Тілеманса прийняла на себе спочатку поперечка, а потім стійка воріт Давида Раї.

У позиційній атаці працював із м'ячем. Але ефективність таких дій не була високою. За статистичними даними, отримав одну з найнижчих оцінок у складі «Арсенала».

«Арсенал» на другому місці в АПЛ, відстаючи від лідера «Манчестер Сіті» на 2 очки.

Проблеми Луніна на виходах

«Реал» в гостях здолав «Мальорку» – 1:0. Переможний гол мадридці забили на початку другого тайму.

Андрій Лунін захищав ворота «Реала». Багато роботи в українського воротаря не було. Під кінець першого тайму відбив удар головою суперника у ближньому куті. Воротар рівня «Реала» такі удари має брати.

У наступному епізоді Андрій помилився у грі на виході. Український воротар не зміг зафіксувати в руках не найскладнішу навісну передачу, не маючи жодної протидії з боку нападників. Добре, що Ферлан Менді підстрахував Луніна, зігравши першим у м’яч.

Наприкінці матчу голкіпер збірної України зробив свій головний сейв. Гравець «Мальорки» з лету пробивав у верхній кут воріт, але Андрій показав свій клас.

Вже в доданий до матчу час Лунін припустився ще одної помилки на виході. Після навісної подачі він програв боротьбу форварду господарів, який мав можливість забивати гол. Арбітр не побачив жодного порушення правил стосовно голкіпера, бо справа відбувалася не у воротарському майданчику. Тому всі претензії Андрія безпідставні.

«Реал» лідирує у турнірній таблиці. Мадридці на 8 очок випереджають «Барселону».

Гол Довбика за відсутності Циганкова

«Жирона» в Мадриді поступилася «Атлетіко» – 1:3.

Каталонці відкрили рахунок, але потім пропустили три голи.

Артем Довбик вийшов у старті та був замінений на 83-й хвилині. На старті поєдинку український нападник замкнув фланговий простріл Яна Коуту та відкрив рахунок у матчі. Для нього це вже 17-й гол в Ла Лізі. За декілька хвилин мав ще одну спробу, але не зміг дотягнутися до м'яча.

На початку другого тайму Довбик не забив у порожні ворота. Після флангового прострілу Артему просто потрібно було переправити м'яч у порожні ворота, але він поставив ногу дуже м'яко.

Віктор Циганков не потрапив до заявки команди через травму. Ступінь пошкодження залишається незрозумілим.

«Жирона» перебуває на 3-му місці в Ла Лізі.

Травми Маліновського та Яремчука

«Дженоа» в гостях відібрав очки у «Фіорентини» – 1:1. Руслан Маліновський пропустив гру через травму.

«Валенсія» перемогла «Осасуну» –1:0. Роман Яремчук не потрапив до заявки «кажанів».