Українець зіграв без результативної допомоги команді

8870
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У понеділок, 15 квітня, у 33-му турі Англійської Прем'єр-ліги лондонський «Челсі» вдома розгромив «Евертон» із рахунком 6:0.

Український півзахисник «пенсіонерів» Михайло Мудрик розпочав матч у стартовому складі своєї команди. На 40-й хвилині він отримав попередження, а на 80-й - був замінений на Бена Чілвелла.

«Як і Мадуеке, він міг би зробити більше. Просто він, здається, не особливо цим захоплювався. Чудова спроба на початку другого тайму дозволила Палмеру вийти віч-на-віч, але Пікфорд досяг успіху і не дозволив нападнику «Челсі» забити свій четвертий гол у грі», – таку оцінку грі Мудрика дав портал Football.London, який поставив українцеві за матч оцінку 6,0.

Раніше повідомлялося, що одноклубник Мудрика повторив результат легендарного Лемпарда.