Богдан КОГУТ: «Повітряна тривога пішла на користь ЛНЗ, а не Вересу»
Голкіпер клубу з Рівного знайшов причини поразки від черкаської команди
![Богдан КОГУТ: «Повітряна тривога пішла на користь ЛНЗ, а не Вересу»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/193/orig_678711.jpg)
В матчі 24-го турі УПЛ «Верес» з Рівного програв ЛНЗ Черкаси (0:1) й продовжує перебувати в небезпечній зоні.
Капітан «Вереса» – воротар Богдан Когут – в розмові з кореспондентом Sport.ua розповів, що перешкодило рівненській команді досягти в Черкасах позитивного результату:
– В кожному матчі ми налаштовуємося на перемогу. Адже тільки максимальний здобуток може допомогти виправити незавидне турнірне становище. На жаль, сьогодні «Верес» спіткала невдача, хоча, вважаю, що більш справедливим був би нічийний підсумок.
– ЛНЗ та «Верес» провели два різні тайми.
– Згоден, до перерви учасники матчу були скутими, часто помилялися, й таким футболом уболівальники були розчаровані. Тим паче, що до гольових моментів справа не доходила. На жаль, через повітряну тривогу перерва значно затягнулася, й вже не вперше це пішло нам не на користь. Господарі розпочали значно активніше, забили швидкий гол, мали ще кілька напівмоментів.
Все ж, завдяки проведеним замінам, настирливості на флангах суперництво поступово почало точитися на зустрічних курсах, й вже в нас з'явилися нагоди відзначитися. Небезпечно пробивав Дмитро Шастал, ще одного разу союзником черкаської команди стала поперечина. Прикро, що не врятувалися від поразки, бо на одне очко ми сьогодні заслужили.
– До завершення сезону «Вересу» залишилося зіграти ще шість поєдинків, а турнірне становище залишається дуже важким.
– Ми чудово усвідомлюємо всю складність ситуації. Без перебільшення, у нас попереду шість фіналів. До речі, сьогодні «Вересу» дуже бракувало в опорній зоні дискваліфікованого Валерія Кучерова. Далі з ним буде легше. Сподіваюся, що налаштованість на атаку, максимальна мотивація допоможуть «Вересу» продовжити прописку в еліті.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695627.jpg)
![Усик уперше висловився про роботу рефері в бою проти Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695627.jpg)
Олександр не вважає, що Марк Нельсон вкрав у нього дострокову перемогу
![Усик розповів, чому не добив Ф'юрі у дев'ятому раунді мегафайту за абсолют](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695714.jpg)
![Усик розповів, чому не добив Ф'юрі у дев'ятому раунді мегафайту за абсолют](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695714.jpg)
Українцю завадив рефері
![Терпець увірвався. Перес ухвалив жорстке рішення щодо майбутнього Луніна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695354.jpg)
![Грізманн може несподівано залишити Атлетіко. Відомо, куди хоче перейти](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695745.jpg)
![Голепад і драма у Рівному. Минай у серії пенальті здолав Епіцентр](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695744.jpg)