Анчелотті відчитав Луніна за помилку в останньому матчі. Що сказав тренер?

«Реал» у матчі Ла Ліги переміг «Мальорку»

6764
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотті і Андрій Лунін

У суботу, 13 квітня, відбувся матч 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Мальорка» та «Реал».

Гра пройшла на стадіоні «Мальорка Сон Муа», який знаходиться у Пальмі. «Галактікос» перемогли з рахунком 1:0.

Воротар «Реала» Андрій Лунін сьогодні вийшов у старті та провів свій 12-й сухий матч у сезоні. Українець здійснив два сейви та отримав жовту картку на 85-й хвилині. На 90+5 хвилині український воротар невдало зіграв на виході, однак в останній момент завадив супернику забити.

Наставник «Реала» Карло Анчелотті звернувся до Луніна після матчу та вказав йому на цю помилку, яка могла призвести до втрати очок.

«Я ледь не отримав інфаркт після цього епізоду», – сказав італійський тренер Андрію.

Цього сезону Андрій Лунін відіграв за «Реал» 26 матчів у всіх турнірах, пропустив 22 м'ячі і в 12 поєдинках зберіг ворота сухими.