ВІДЕО. Косенко задоволений, хоча й програли: «За помилки бразильці карають»

Головний тренер збірної України з футзалу прокоментував поразку

984
0
УАФ. Олександр Косенко

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоментував поразку в поєдинку з Бразилією на міжнародному турнірі в Литві.

15 квітня синьо-жовті продовжили виступ на міжнародному турнірі в Литві поєдинком із бразильцями (2:7).

«Я б не сказав, що ми провели два різні тайми. Просто бразильці одразу покарали за наші помилки. Три помилки. Одразу карають. Майстерність висока – індивідуальна, командна. Добре пресингують. Я думаю, це була дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд. Найголовніше – проаналізувати й готуватися далі. А так – я вважаю, що краще таку гру зіграти. Моментами ми проявляли себе дуже непогано, тому рухаємося далі.

Що вразило в цьому поєдинку? Те, що хлопці з бажанням грали. Часом непогано комбінували, десь наприкінці не вистачило реалізації. Якби забили за нічийного рахунку... Моменти були... Коли один, два м'ячі пропускали – моменти були. І в першому таймі були дуже гарні моменти. Просто не забили. Але сподобалося те, що й за рахунку 0:5 ми не опустили руки. Ми продовжили грати, тому що це товариська зустріч, і хотіли другий тайм виграти, щоб він пішов нам на користь. Вважаю, що нам вдалося, незважаючи на такий рахунок, я задоволений тим, як ми сьогодні грали».