300
0
ФК Шахтар

Найважливіші цифри 24-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Шахтар» здобуває 9-ту перемогу поспіль (м'ячі 21-5), а на чужих полях – 4-ту (м'ячі 5-0).

Безпрограшна серія гірників досягає 10 матчів як загалом (+9=1), так і в гостях (+7=3), а виїзна суха – 362-х хвилин.

Маріно Пушич проводить 20-й матч на посаді головного тренера донеччан (ЧУ – 12, КУ – 2, ЄК – 6). Під його керівництвом помаранчево-чорні загалом 14 зустрічей виграли, 2 завершили внічию, 4 програли (м'ячі 39-21).

Маріно Пушич святкує 10-ту вікторію в УПЛ.

Вдесяте грає на «нуль» у цьому чемпіонаті Дмитро Різник.

«Ворскла» зазнає 10-ї поразки у сезоні-2023/24.

Полтавці пропускають 399-й м'яч на своєму полі та повторюють антирекорд українських чемпіонатів, що належить «Карпатам» та запорізькому «Металургу».

«Динамо» бере гору над «Олександрією» загалом 7-й раз поспіль (м'ячі 17-6), а в гостях – 3-й (м'ячі 8-2).

Кияни забивають олександрійцям 14 матчів поспіль.

Біло-сині святкують 3-тю поспіль вікторію на чужих полях (м'ячі 9-1).

Безпрограшна та гольова серії динамівців досягають 12 матчів (+10=2).

«Динамо» встановлює новий рекорд чемпіонатів України, забиваючи в гостях 35 матчів поспіль.

ФК Динамо

Володимир Бражко, який втретє вразив ворота «Олександрії», перериває найтривалішу в сезоні-2023/24 домашню суху серію чорно-жовто-зелених – на 468-й хвилині.

50-й матч у кар'єрі проводить Назар Волошин (ЧУ – 45, КУ – 1, ЄК – 4).

«Олександрія» вдесяте поступається «Динамо» у рідних стінах.

Безвиграшна серія олександрійців у зустрічах із киянами сягає 13 матчів (=2-11).

Чорно-жовто-зелені вдесяте обходяться без голів цього сезону.

40-й матч на тренерській посаді у чемпіонатах України проводить Руслан Ротань (+9=17-14, 38-47), 20-й – Олександр Шовковський (+16=3=1, 48-14).

Команди Юрія Вернидуба підписують 70-ту мирову в УПЛ.

«Кривбас» продовжує свою загальну гольову серію до 10 ігор, а гостьову – до 9, повторюючи особистий рекорд 28-річної давнини.

«Рух» робить 10-ту нічию в нинішньому сезоні.

«Металіст 1925» вперше відбирає очки у «Дніпра-1», якому поступився у всіх 4-х попередніх зустрічах.

Харків'яни піднімають планку трьох особистих антирекордів, продовживши загальну безвиграшну серію до 12 матчів (=3-9), а домашню - до 5 (=2-3), і, пропускаючи 17 матчів поспіль.

СК Дніпро-1

Максим Імереков на 416-й хвилині перериває безгольову серію «металістів» у поєдинках із «Дніпром-1». При цьому його гол стає 150-м пропущеним дніпрянами в УПЛ.

20-й матч на посаді головного тренера «Дніпра-1» проводить Юрій Максимов (+11=6-3, 30-18).

«Зоря», яка 3-й раз поспіль взяла гору над «Чорноморцем» у рідних стінах (м'ячі 7-1), святкує 10-ту вікторію в домашніх баталіях з «моряками».

Луганці забивають одеситам на своєму полі 11 матчів поспіль.

Ігор Горбач стає автором 30-го голу чорно-біло-червоних у домашніх поєдинках із синьо-чорними.

«Зоря» здобуває 150-ту перемогу в УПЛ на своєму полі.

Луганці проводять 200-й сухий матч у чемпіонатах України.

«Чорноморець» пропускає в гостях 11 матчів поспіль.

ЛНЗ стає автором 70-ї перемоги господарів цього сезону.

«Верес» проводить 100-й поєдинок у гостях.

«Полісся» перериває 3-матчеву домашню програшну серію.

«Колос» зазнає 3-ї поспіль поразки в гостях (м'ячі 2-5).

Ковалівці проводять 50-й безгольовий матч в елітному дивізіоні

Владислав Приймак на 322-й хвилині перериває безгольову серію «Оболоні».

150-й матч у чемпіонатах України проводить Руслан Бабенко («Дніпро-1»), 50-й - Володимир Бражко («Динамо»), Вадим Вітенчук («Минай»), Денис Кузик («Кривбас») та Олег Очеретько («Дніпро-1»).

У другому для себе клубі елітного дивізіону дебютує Данило Голуб («Чорноморець»).

10-й м'яч в УПЛ забиває Таллес.

У 3-й команді еліти відкриває гольовий рахунок В'ячеслав Танковський, у 2-й – Владислав Приймак («Оболонь»).

4-й матч поспіль вражає ворота суперників Денис Устименко, 3-й – Олексій Гуцуляк.

40-й сухий матч у чемпіонатах України проводить Олександр Рибка, 5-й – Олег Кудрик, 1-й – Євген Кучеренко (у 3-й грі).

2-гу червону картку в чемпіонатах України отримує Назар Волошин, 1-шу – Сергій Корнійчук (у 8-й грі), Олександр Зубков (у 77-й) та Олександр Рибка (у 109-й).

60-й «гірчичник» цього сезону заробляє для своєї команди Руслан Черненко («Оболонь»), 50-й – Олексій Сич («Рух»).

30-й поєдинок в елітному дивізіоні проводить арбітр із Києва Олексій Деревинський.

Вдесяте вилучає з поля гравця господарів запорожець Максим Козиряцький.