Легендарний Ширер оцінив фіаско Арсеналу в грі з Астон Віллою

Екснападник – про поразку Олександра Зінченка та компанії

3021
0

Колишній нападник збірної Англії Алан Ширер прокоментував поразки лондонського «Арсенала» і «Ліверпуля» в 33-му турі АПЛ.

«Каноніри» вдома приймали «Астон Віллу» (0:2), а мерсисайдці – «Кристал Пелас» (0:1).

«Ніхто не очікував, що «Ліверпуль» і «Арсенал» програють цими вихідними, але я сам був у їхній ситуації, і саме це відбувається під час боротьби за титул, особливо в домашніх матчах, у яких обов'язково потрібно вигравати. Якщо не забити раніше, усі дуже нервують.

Перемога «Вілли» безумовно не була нищівною і захопливою. Навпаки, це був тактичний майстер-клас Унаї Емері, чия команда двічі влучала в каркас воріт, перш ніж Леон Бейлі пізно вивів їх уперед.

У той час як «Ліверпуль» упустив кілька великих моментів у своїй поразці, «Арсенал» по-справжньому нічого не створив у другому таймі, а воротар «Вілли» Емі Мартінес зробив тільки один великий сейв від Леандро Троссара за 90 хвилин.

«Вілла» чудово грала в обороні, але вони не були створені тільки для того, щоб не пускати «Арсенал». Вони були дуже хоробрими, завжди направляли вперед багато людей і отримували свою нагороду.

Я б охарактеризував це як гідний виїзний виступ, близький до ідеального. Ще більш вражаючим було те, що в четвер вони також грали в Лізі Європи», – написав Ширер у своїй авторській колонці.

Раніше відомий британський журналіст назвав головну проблему «Арсенала».