Стали відомі арбітри матчів-відповідей 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Поєдинки відбудуться 16-17 квітня

603
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Даніеле Орсато

Комітет арбітрів УЄФА призначив суддівські бригади на чвертьфінальні матчі-відповіді Ліги чемпіонів.

Два поєдинки відбудуться 16 квітня. Матч «Барселона» – ПСЖ (перша гра завершилася перемогою іспанського клубу з рахунком 3:2) обслужить румунська бригада арбітрів під керівництвом Іштвана Ковача. На грі «Боруссія» Дортмунд – «Атлетіко» (1:2 у першому матчі) працюватиме бригада словенських арбітрів під керівництвом Славко Вінчича.

Наступного дня, 17 квітня, відбудуться ще два чвертьфінали. Матч «Манчестер Сіті» – «Реал» (3:3 у першій грі) обслужать італійські рефері на чолі з Даніеле Орсато. На грі «Баварія» — «Арсенал» (2:2 у першому матчі) працюватиме бригада суддів з Нідерландів із Данні Маккелі як головним арбітром.