Фани Арсенала насмішками провели Зінченка на заміну в грі з Астон Віллою

Олександр переживає непрості часи в лондонському клубі

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

Уболівальники «Арсенала» висловили невдоволення грою Олександра Зінченка.

Після заміни українця на 87-й хвилині матчу «Арсенала» з «Астон Віллою» (2:0), від деяких фанатів лунали глузування на адресу Зінченка.

Зазначається, що за ці 87 хвилин було кілька випадків, коли дії Зінченка змушували головного тренера «канонірів» Мікеля Артету підносити руки до голови або в роздратуванні бити себе по стегну.

За інформацією джерела, «Арсенал» хоче підписати нового лівого захисника, оскільки Зінченко не завжди відповідає вимогам команди. Олександр може виконувати різні ролі на полі, але його значення для команди може зменшуватися.

У Зінченка залишилося два роки за контрактом з «Арсеналом». Поки що клуб не розпочинав серйозних перемовин про продовження співпраці.

(84)

Коментарі 19
ViAn
Коли Зіну міняли, то трибуни були напівпорожніми. І відбулось це швидко, без великої уваги до заміни. Вини у пропущених голах немає. А от те, що Троссард не забив при 0:0 з пару метрів у порожні ворота - точно не вина Зіни, який у тій атаці зробив свій вагомий вклад.  Тому може про відхід бельгійця треба казати? По суті саме він призвів до втрати очок. І плюс Габріель, який повністю провалив гру у захисті.
anacreon
Так, Зіна винуватий, що вони не змогли жодного голу забити... І що в другому голі центральні захисники невідомо де були і Сміт-Роу один біг за гравцем Астон-Віли пів поля. І коли центральний захисник дав пас в спину Зінченка, від чого суперник ледь гол не забив.
alex belogubko
ЗИНА долго не протянет--уберут
u6464u
наративи з-за поребріка , то Мудрик не такий , то Зінченко у всьому винний , заздрість гріх .
Alexandr Ladizhenskiy
Гадаю що прогрес Зіни як гравця себе вичерпав, а при не результативній грі у великому клубі довго чекати на результат не будуть, тому вважаю що в Арсеналі він буде ще не довго
luceorius
 Все йде до того, що в кінці сезону Зінченко виявиться найслабкішою  ланкою в команді і  Артета постарається  його позбутися.
Nordenus
Зине пора уходить туда, где он будет играть только в центре, а не левого защитника...
Mac_Gyver
Зина провёл объективно плохую игру. Перекладина и штанга едва спасли его от роли главного антигероя матча.